Хронологічно першою школою Кривця була церковнопарафіяльна школа,що діяла при місцевій Свято-Успенській парафії. Вона з’явилася у селі протягом 1859 – 1860 років. Її засновником був представник відомої на Київщині духовної династії священник отець Фома Григорович Руткевич.
У 1909 році до Кривця прибув останній дорадянський наставник місцевої церковнопарафіяльної школи священник отець Георгій Зосимович Сікорський.
У 1915 році у селі відкрили ще й земську школу, куди перейшла частина дітей з церковнопарафіяльної. Кривецька школа була збудована земством. Розпочалося будівництво у 1910 році і закінчилось у 1914.
З 1921 року почався відбудовчий період нашої країни. Одночасно з відбудовою країни розбудовувалась і школа. Фашистська навала перервала мирне життя нашого народу, і разом з цим призупинилась робота школи як осередка освіти. Лише з 10 лютого 1944 року у школі знову розпочалось навчання. Вона почала відбудовуватись після руйнування.
Директором школи, починаючи з 1931 року по 1938 рік, працював Макарницький Олександр Михайлович. З 1938 по 1940 рік – Горовенко Андрій Карпович, а з 1940 року до початку війни директором був Добровольський Лука Якович.
Починаючи з 1960 і до 1986 року директором школи працював Красножон Іван Олександрович, який доклав багато зусиль, щоб школа мала нове приміщення. До цього школа розміщувалась у двох приміщеннях, а майстерня знаходилась у третьому приміщенні. Учнів налічувалось 190 чоловік, тому виникла необхідність побудувати нову школу. У 1977 році кривецьких школярів радо привітало нове приміщення школи із затишними класами, великим спортивним залом, світлими коридорами та майстернею, яка знаходиться у цьому ж приміщенні. Поряд з новою школою було посаджено яблуневий сад і закладено ялинову алею.
Таким було новозбудоване приміщення школи у далекому 1977 році.
А ось такий вигляд має Кривецька школа сьогодні.
З 1980 року і по сьогоднішній день директором школи працює Красножон Юлія Андріївна. Під її мудрим керівництвом школа впевнено витримує всі зміни у освіті незалежної України. З 1990 року школа переходить з 8-мирічної освіти на 9-тирічну. За останні 20 років кількість учнів школи поступово зменшується внаслідок складної демографічної ситуації у селі, яка характерна для більшості сіл і міст України.
Ось так виглядає центральна алея, обсаджена молоденькими ялинками у 1977 році, сьогодні. Саме цією алеєю щодня ідуть до школи сьогоднішні учні. 1 вересня 2017 року наша школа відзначила 40-річчя Дня народження. На урочистостях було багато гостей та випускників школи.
Сьогодні школа працює над впровадженням завдань НУШ, забезпечує здобувачів освіти інноваційними формами і методами навчання,щоб школярі були конкурентноспрможними.
Заклад освіти завжди радий зустрічати своїх школяриків,батьків та гостей.
Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.